Tajné tipy pro super nehtíky x)

13. července 2011 v 14:18 | miselinkaaa |  Moje keci..atď. :)Podívejte se na své nehty a položte si otázku, zda jste s nimi spokojená. Ne? Vyberte si tvar a délku nehtu, který vám vyhovuje. Mějte na paměti, že ruce o nás hodně vypovídají a při styku s lidmi je to jedna z prvních věcí, které si na nás všimnou.
Tip pro holky z kanceláře
Pracujete-li často s počítačem a ťukáte na klávesnici, pak pro vás nejsou příliš vhodné dlouhé drápky či umělé nehty. Můžete mít úplně krátké nehty nebo je nechte kousek přesahovat lůžko. Poté je zapilujte do kulatého nebo hranatého tvaru. Záleží, který vám více sluší. Co se týče barvy laku, výběr máte neomezený. Můžete nanést francouzskou manikúru nebo jenom světlý lak nenápadné barvy. V případě krátkých nehtů se nemusíte obávat tmavších odstínů či rudé barvy. Na takto malé ploše nehtu nepůsobí tato barva příliš extravagantně a vyzývavě.
Tip pro sexy dračice
Nedáte dopustit na dlouhé nehty? Pokud si necháváte narůst své vlastní, ochraňujte je speciálním zpevňujícím lakem. Jestli nechcete čekat až vám drápky vyrostou nebo nemáte dostatečně odolné nehty, pořiďte si umělé. V kosmetickém salonu vám udělají nehtíky podle vašich představ. Délku, tvar i výběr laku si můžete určit vy sama.
Tip pro zaměstnané holky
Nemáte-li čas na vysedávání v salonu, skočte do drogerie, kde seženete pestrou škálu umělých nehtů. Prodávají jak bezbarvé, tak i předem namalované různými ornamenty či francouzskou manikúru. Tvar a barevnost si opět určujete vy sama. Pokud se rozhodnete zakoupené drápky doupravit pilníkem, proveďte to ještě před tím, než umělý nehet přilepíte na svůj vlastní. Tyto nehty nejsou tak odolné jako ze salonu, tudíž by se při pilování mohly odlepit.
Při prvním použití umělých nehtů vás asi překvapí necitelnost. Například, když budete v obchodě sbírat z pultu kovové mince, tak vám to zezačátku půjde stěží. Je to ale jen otázka zvyku.
Tip pro všechny krásky
Pamatujte, že výrazné barvy a ornamenty se hodí spíše pro nehty kratší, kde nepůsobí tak nápadně. U dlouhých nehtů je potřeba důkladné péče. Když máte umělé nehty a jeden vám upadne, nechte si ho znovu přidělat. Podobně to platí i u nehtů vlastních. Pokud se vám zlomí jeden, zkraťte i ostatní, protože nesouměrnost nepůsobí příliš esteticky.

(xx-queen-xx.blog.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady graphics Lady graphics | Web | 13. července 2011 v 15:39 | Reagovat

tyvogo ted se dívam na tu fotku v tom layoutu a ty vlasy jsu dělo take chci :D jinka dobre tipy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama