Leden 2011

Báseň-vlasy

31. ledna 2011 v 13:58 | miselinkaaa |  BásničkY
Moje vlasy

Mám dlouhé vlasy,
o které pečuji s láskou asi,
jsou husté a kadeřavé,
extra silné, hezky tmavé.

Ve větru vlajou volně,
leč já vypadám debilně.
Asi se nechám ostříhat do hola,
sním o tom pořád do kola,
Yvetě to však připadá jako kravina.

Účesy na každý deň

31. ledna 2011 v 13:43 | miselinkaaa |  Vlasy,,,,,,Účesy
PONDĚLÍ: Dokonale hladké
"Pondělí je prostě začátkem nového týdne a protože chci týden začít skvěle, dávám si na úpravě vlasů velmi záležet. Je jedno, jestli začíná týden ve škole nebo jsou prázdniny a já relaxuju doma u bazénu nebo jsem nekde na brigádě."

Jak na to:
1. Umyj si vlasy svým oblíbeným šamponem, nech na nich chvíli působit kondicioner či balzám a poté je pečlivě opláchni vlažnou vodou.
2-3. Do stále ještě vlhkých vlasů rovnoměrně vetři uhlazující krém. (Náš tip: Uhlazující krém Lockenkiller z řady Trend It Up, Balea, 69 Kč)
4. Vyfénuj vlasy studeným či vlažným vzduchem.
5-7. Rozděl vlasy na dvě části pomocí velkých sponek, gumičky nebo skřipce. Nejdříve vyžehli elektrickým narovnávačem spodní část vlasů, pak povol horní část, rozčeš ji a také vyžehli dorovna.
8. Na závěr vlasy přestříkej jemným leskem na vlasy, aby tvůj účes zářil a vypadal dokonale hladký. (Náš tip: Lesk na vlasy ve spreji Glanzspray z řady Trend It Up, Balea, 59 Kč)
vlasy


ÚTERÝ: Čas na sport
"Tanec je moje vášeň! Každé úterý navštěvuju kroužek moderního tance, při kterém se vždy pořádně zapotím, proto potřebuju účes, který bude praktický a díky kterému mi vlasy nebudou překážet."

Jak na to:
1. Vlasy jsou od pondělka stále hezké a rovné, proto je stačí rozčesat.
2-3. Vyčeš vlasy vysoko nad týl a svaž pevnou gumičkou. Vlasy nad čelem můžeš zfixovat malým množstvím gelu nebo vosku.
4.-5. Připrav si dvě pružné látkové čelenky a upevni s nimi vlasy tak, aby ti při sportu z účesu neodletovaly nezbedné pramínky.
vlasySTŘEDA: Zamotávaná
"Drdol nosím moc ráda. Nemusím stát hodinu před zrcadlem a během dne si jej pořád upravovat, jelikož vydrží perfektní celý den. Navíc je to pro mě taková změna, jelikož dlouhé vlasy nosím pořád."

Jak na to:
1-2. Do vlhkých vlasů vetři tužidlo pro větší objem účesu. (Náš tip: Tužidlo Trend It Up, Balea, 69 Kč)
3. Vlasy pročesávej prsty, dokud tužidlo neuschne, a poté nech vlasy volně bez fénování.
4. Suché vlasy svaž do gumičky.
5. Ohon z vlasů lehce zamotej a obtoč jím gumičku. Drdol pak zpevni další gumičkou či nenápadnými pinetkami.

vlasyČTVRTEK: Svůdné vlnky na rande
"Čtvrtek je podle mě ten pravý den na randění nebo na pokec s kámoškou v čajovně. V obou případech pochopitelně chci vypadat dobře!"

Jak na to:
1-2. Do vlhkých vlasů vetři větší množství tužidla pro objem či speciálně pro vlnitý účes.
3. Během schnutí tužidla vlasy dlaněmi "mačkej", prohrabuj prsty a čechrej - vzniknou tak jemné, přirozeně vypadající vlnky. Nech volně proschnout.
4. Nasaď si svou oblíbenou čelenku nebo vlasy u čela sepni sponkami, které budou barevně ladit s tvým oblečením. Romantický účes je hotový!
vlasyPÁTEK: Perfektní bleskovka
"V pátek jsem po škole nebo po práci vždycky děsně unavená, ale večer přesto chci někam vyrazit s kamarády. Volím proto takový účes, jehož výroba mi nezabere věčnost."

Jak na to:
1. Umyté, suché vlasy dobře rozčeš hřebenem.
2. Sčeš je na stranu a sepni veselou gumičkou. Aby ti účes vydržel celý večer, můžeš vlasy na závěr lehce přelakovat či uhladil gelem.
vlasy


SOBOTA: Buď hvězdou party!
"Sobotní noc je vždy něco spešl, a proto chci vypadat co nejlíp! Oblíbila jsem si kudrnaté účesy - pomocí kulmy není složité krásné lokýnky vytvořit, a přitom je to poměrně velká změna."

Jak na to:
1-2. Do čerstvě umytých, vlhkých vlasů nastříkej sérum pro vlnitý účes.
3. Vysuš vlasy fénem, aby byly hezky nadýchané.
4-5. Přibližně třícentimetrové prameny postupně natáčej na horkou kulmu či speciální úzkou žehličku. Jakmile budeš mít natočené prameny po celé hlavě, můžeš účes zfixovat pomocí laku nebo přestříkat leskem.
vlasy


NEDĚLE: Pohodové chvíle s rodinou
"Jelikož je má rodina věřící, každé nedělní dopoledne chodíme do kostela. Jenomže vstávejte po protancované noci, abyste si udělaly super vlasy, že. Proto si je po probuzení jen rychle umyju, vysuším fénem a na straně sepnu nějakou hezkou sponkou. Vypadá to dobře, je to jednoduché a účes bez potřebných úprav přežije nedělní rodinný oběd i odpolední cestu k babičce."

Jak na to:
1-2. Umyté, vysušené a pečlivě rozčesané vlasyjednoduše na straně nad čelem sepni sponkou či dvěma pinetkami (skvěle vypadají například dvě tenké pinetky překřížené přes sebe
vlasy


szuper účesy :)

Máte chuť vymeniť bežný chvost a gumičku za čosi výnimočnejšie? Prečo nie?Cez víkend sa konajú rôzne spoločenské podujatia, na ktorých chceme vyzerať čo najkrajšie. Stačí vám troška času, trpezlivosti a fantázie.

Avril

30. ledna 2011 v 20:08 | miselinkaaa
Avril Lavigne

Finalistky Miss Slovensko 2011 sa vrátili z Thajska

25. ledna 2011 v 21:06 | miselinkaaa |  Miss slovensko 2011

Finalistky Miss Slovensko 2011 si užili aj krásy ostrova Phi Phi, na ktorom sa nakrúcal film Pláž

BRATISLAVA 23. januára - Dvojtýždňové sústredenie finalistiek Miss Slovensko 2011 v Thajsku sa skončilo, výprava dvanástich krások sa v sobotu vrátila do Bratislavy. Nádejné adeptky na korunku krásy v juhovýchodnej Ázii pripravovali televízne spoty a promofotky. 

Videá nakrúcal štáb pod vedením režisérky Lucie Sehnalovej. Dievčatá okrem iného navštívili viaceré atraktívne miesta v Bangkoku, tiež najväčší thajský ostrov Phuket, zavítali aj do vyhľadávanej turistickej destinácie Phi Phi, ktorá je okrem iného známa tým, že sa tu nakrúcal film Pláž s Leonardom DiCapriom v hlavnej úlohe. Slovenské krásky sa s krajinou symbolicky rozlúčili ešte v stredu večer na súkromnej pláži, kde každá vyslala do vzduchu lampión šťastia.

Miss

24. ledna 2011 v 20:18 | miselinkaaa |  Miss slovensko 2011
Ajkeď sa už missky z Thajska vrátili ešte pár fotiek sem dám .!!

Prícod na ostrov PhiPhi - FiFi


fifi

Takto si skúsili Thajský tanec 
tak čo ,ako im to podľa vás ide ??? 
jeeee
tanec
 OO0oo a tu sú aj ich učiteľky tanca
tanecnicky-missky :P

Misska č.11 Petra Macková

19. ledna 2011 v 19:27 | miselinkaaa |  Miss slovensko 2011

petra
Zaujala aj všetkých novinárov !

petra
Reklama na fén :D

petra
O0o ako z módneho časopisu !! 

Missky v Thajsku

19. ledna 2011 v 19:21 | miselinkaaa |  Miss slovensko 2011
miss super skokanky :DDD
missky-super skokanky :P !!!

missky v thajsku
Jeee :D ake sú len prispôsobivé :)

Moje šťastíčko :)

19. ledna 2011 v 19:14 | miselinkaaa
miselinkaaa-moje šťastie
"Nooo to fakt nechcem" !!! aby mi moje šťastie utieklo :))

Miss 2011

6. ledna 2011 v 15:21 | miselinkaaa |  Miss slovensko 2011
Prvý článok roku 2011.
BRATISLAVA - Tie najkrajšie! Organizátori súťaže Miss Slovensko dnes predstavili finálovú dvanástku pre rok 2011. Na výbere dievčat sa podieľali napríklad hovorkyňa a zároveň tvár projektu Tamara Heribanová, supervízorka Lucia Hablovičová, organizátor Jozef Oklamčák, Miss Slovensko 2010 Marína Georg

Radka Andrlová z Malaciek, Michaela Ňurciková z Nových Zámkov, Lýdia Ferková zo Serede, Daniela Szitkeyová z Brestovian, Viera Brežná z Varína, Michaela Wzošová z Popradu, Ľubica Kvasnicová zo Zvolena, Romana Grišlová z Dubnice nad Váhom, Eva Smolková z Nemšovej, Jana Valigurová z Čeboviec, Petra Macková z Vyšnej Olšavy- moja sestra :) a Dušana Lukáčová z Veľkého Šariša - to je finálová dvanástka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2011.
miss
ktorá sa vám páči najviac ???

Dvanásť finalistiek súťaže Miss Slovensko, ktoré už dnes 6.1. cestujú na svoje prvé sústredenie do Thajska, sa včera po prvý raz predstavilo novinárom. O prestížny titul a korunku najkrajšej Slovenky roku 2011 zabojujú o niekoľko mesiacov vo finále. Dovtedy ich však čaká ešte množstvo povinností.

Petra Macková
A toto je moja sestra :)) Petra Macková č.11 :***